طریقه استفاده ازاولاپلکس

اولاپلکس

اولاپلکس محصول ترمیم کننده مو و یک درمانگر موثر در آسیب دیدگی مو محسوب می شود. زمانی که موها بر اثر عوامل شیمیایی مثل رنگ کردن زیاد مو، دکلره و یا عوامل فیزیکی از جمله اتوکشی و سشوار نامناسب، موها شکننده شده و بافت موها آسیب می بیند، اولاپلکس پیوندهای دی سولفیدی مو را بازسازی می کند.

عمل پلکس ترابی موهای آسیب دیده را بازسازی و احیاء می نماید به همین جهت در رنگ آمیزی مو از اولاپلکس بعنوان یک درمانگر در حفظ ساختار مو استفاده می شود.

لذا در دوره آموزش رنگ مو در آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند اولاپلکس یکی از عناوین درسی مرتبط شناخته شده و نحوه آموزش و کاربرد اولاپلکس در طرح درس آموزشگاه آرایشگری مردانه هنرمند گنجانده شده است.

کاربرد اولاپلکس

اولاپلکس در تمام مراحل کار با مواد شیمیایی که احتمال آسیب دیدگی موها وجود دارد بکار گرفته می شود همانطور که در ابتدا گفته شد حتی اگر موها به غیر از عوامل شیمیایی مثلا به دلیل عوامل فیزیکی و یا عوامل طبیعی ساقه مو آسیب دیده باشد می توان از اولاپلکس استفاده کرد.

رنگ مو و دکلره

شما بدون ترس از آسیب دیدگی موها می توانید موهایتان را به هر رنگی که می خواهید تبدیل کنید و یا در زمان دکلره کردن موها از اولاپلکس استفاده نمائید.

کراتین مو

در زمان کراتینه کردن مو از آنجاییکه احتمال آسیب دیدگی مو بدلیل حرارت بالای اتو و مصرف مواد شیمیایی وجود دارد برای جلوگیری از آسیب دیگی مو می توانید از اولاپلکس استفاده کنید.

ترمیم مو

استفاده از محصول اولاپلکس در درمان هر نوع آسیب دیدگی مو قطعا موثر بوده شما برای نرم و ابریشمی کردن موهایتان میتوانید از محصول اولاپلکس استفاده نمائید.

طرزاستفاده اولاپلکس

اولاپلکس ها دارای کیت سه تایی هستند هر چند فرمولاسیون همه آنها یکسان می باشد ولی مورد استفاده هر کدام از آنها متفاوت می باشد.

زمانی که بعنوان ترمیم کننده و یا در داخل ترکیب رنگ مو و اکسیدان می خواهید از اولاپلکس استفده کنید از محصول شماره یک اولاپلکس استفاده شود.

و یا زمانی که می خواهید موهایتان را دکلره نمائید بعد از انجام دکلره از اولاپلکس شماره 2 استفاده شود.

همچنین در منزل می خواهید از اولاپلکس استفاده شود که بیشتر جنبه احیاء کنندگی موها را دارد از محصول شماره 3 استفاده شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *