ماساژ ترکیبی پکیج کامل تکنیک ماساژ سوئدی سنگ داغ آرماتراپی همراه بادکش

ماساژ ترکیبی پکیج کامل تکنیک ماساژ سوئدی سنگ داغ آرماتراپی همراه بادکش

آموزش ماساژ ترکیبی پکیج کامل تکنیک ماساژ سوئدی سنگ داغ آرماتراپی همراه بادکش

مشت و مال و ورز دادن با دست بر روی بدن و یا همزمان استفاده از ابزار طبیعی و استفاده از مواد گیاهی که امروزه ماساژ خوانده می شود، سبک های مختلفی دارد، هرچند همه آنها در اصل بمنظور آرامش بخشی جسم و جان و ایجاد تعادل در بدن و حس خوب خلاصه می شود، اما هر کدام از این سبک های ماساژ اهداف خاصی را دنبال می کنند که از مزایای خاصی بهره مند می باشند .

با این حال آشنایی با سبک های مختلف ماساژ این امکان را به ماسور می دهد تا با ادغام تکنیک های مختلف در زمان های خاص بهترین بهره مندی از ماساژ را برای مشتریان خود فراهم سازد. یه همین جهت  آموزشگاه ماساژ هنرمند در این مقاله به تجزیه و تحلیل چند نوع از سبک های رایج  ماساژ پرداخته و ضمن بررسی فواید هر یک از این سبک ها با ترکیب و ادغام تکنیک های مختلف آنها در یک تایم مشخص این امکان را برای ماسور فراهم می سازد. تا با بهره مندی از نتایج آن کاملترین خدمات ماساژ را به مشتریان ارائه نماید.

سبک های رایج ماساژ

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی

آنچه را که ما امروز بعنوان ماساژ سوئدی می شناسیم پایه ماساژ غربی می باشد و در حقیقت مادر ماساژ ورزشی و سبک های ماساژ بافت عمیق است .

ماساژ سوئدی با توجه به فیزیولوژی بدن و اقتباس از تکنیک ماساژ چینی، یونان، روم ساخته شده است که از انواع تکنیک های ماساژ شامل فشاری، مالش، ضربه ای و … بهره مند بوده و موجب افزایش اکسیژن رسانی در جریان خون، بهبود گردش خون و دفع سبوم عضلات می شود.

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ شباهت بسیار زیادی به ماساژ سوئدی دارد و برای کسانی که دچار فشار دردهای عضلانی هستند بسیار مناسب می باشد و تنها تفاوت ماساژ سنگ داغ بهره گیری از اجسام طبیعی موجود در طبیعت ( سنگ های آتشفشانی ) است.

ماساژ آرماتراپی

ماساژ آرماتراپی

ماساژ آرماتراپی یا ماساژ رایحه درمانی

بمنظور ایجاد آرامش و کمک به مدیریت درد و بهبود خلق و خوی افراد استفاده می شود. هرچند فشار دردهای عضلانی را کاهش می دهد و منجر به کاهش افسردگی، تقویت روحیه و کاهش اسضطراب می شود.

بادکش

ماساژ آرماتراپی یا ماساژ رایحه درمانیبمنظور ایجاد آرامش وکمک به مدیریت درد وبهبود خلق خوی افراد استفاده می شود هرچند فشاردردهای عضلانی را کاهش می دهد و منجربه کاهش افسردگی، تقویت روحیه وکاهش استراپ می شود. بادکش

بادکش یک روش باستانی و سنتی است که با استفاده از ابزار های همانند استکان و یا لیوان بر روی قسمتهای مختلف بدن قرار داده و با کمک نیروی مکش پوست را بسمت بالا می کشند در نتیجه این عمل خون در آن قسمت جمع شده و منجر به کاهش درد در آن قسمت می شود.

ماساژ ترکیبی

این سبک از ماساژ که در آموزشگاه ماساژ هنرمند برگزار می شود در اصل پایه و اساس آن از ماساژ سوئدی الهام گرفته شده، به این جهت که ماساژ سوئدی از نظر تکنیک کامل ترین ماساژ محسوب می شود شما دراجراء ماساژ ترکیبی با توجه به ویژگی مشتری از رایحه طبیعی که مناسب مشتری باشد می توانید استفاده  کنید وهمینطور دربعضی ازقسمتهای بدن از سنگ داغ هم استفاده کنید ودر مرحله آخربا استفاده ازبادکش درنواحی درد موجب تسکین درد های عضلانی  بدن شوید.

مدت زمان ماساژ ترکیبی

در ماساژ ترکیبی مدت زمان تقریبی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه می باشد که بیشترین ماساژ به اجراء تکنیک سوئدی تعلق دارد اگر طول مدت ماساژ را ۹۰ دقیقه درنظر بگیریم ۵۰ دقیقه اجراء تکنیک ماساژسوئدی و ۲۰ دقیقه ماساژ سنگ داغ وهمینطور ۲۰ دقیقه هم بادکش درنظر گرفته می شود.

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *